Wizz Air i dopłaty do biletu

...wszystko o lotnictwie cywilnym
przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Wizz Air i dopłaty do biletu

Postautor: przyb » wtorek, 20 maja 2008, 10:52

Znajome zarezerwowały sobie bilety na trasie GDN-GSE-GDN w piątek po cenie X. W Poniedziałek przyszło potwierdzenie rezerwacji. Kilka godzin późnej otrzymały telefon od Wizz Air z informacją, że cena biletu uległa zmianie i konieczna jest dopłata do wysokości 2X.

Czy komus z Was się coś takiego zdażyło wcześniej? Na stronie Wizza jest w prawdzie napisane, że taka zmiana może mieć miejsce, ale nie sądziłem, że kiedykolwiek takie praktyki mogłyby zostać zastosowane...

Wizz Air coraz bardziej podpada ostatnio...

Awatar użytkownika
kruchy
Posty: 142
Rejestracja: środa, 05 kwie 2006, 05:50
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Re: Wizz Air i dopłaty do biletu

Postautor: kruchy » wtorek, 20 maja 2008, 11:02

przyb pisze:Kilka godzin późnej otrzymały telefon od Wizz Air z informacją, że cena biletu uległa zmianie i konieczna jest dopłata do wysokości 2X.


Walą w kulki. Ale z tego co się ostatnio czyta, to tanie latanie właśnie się kończy...

http://www.pasazer.com/art-2518-bilety, ... ,nigdy.php

Molger
Posty: 141
Rejestracja: piątek, 06 paź 2006, 21:56
Lokalizacja: EPGD

Re: Wizz Air i dopłaty do biletu

Postautor: Molger » wtorek, 20 maja 2008, 12:31

kruchy pisze:
przyb pisze:Kilka godzin późnej otrzymały telefon od Wizz Air z informacją, że cena biletu uległa zmianie i konieczna jest dopłata do wysokości 2X.


Walą w kulki. Ale z tego co się ostatnio czyta, to tanie latanie właśnie się kończy...

http://www.pasazer.com/art-2518-bilety, ... ,nigdy.php


kruchy
Nikt nie wali w kulki. Przeczytales artykul. jest taka zapasc teraz na rynku ze przetrzymaja tylko ci , ktorzy naprawde wejda w kryzys z najmocniejsza pozycja. zobacz jaka jest cena ropy. pamietam komentarze tak z czasow kiedy ropa zacela drozec, ze jezeli cena za barylke osiagnie 100 dolcow, to spowoduje to ogolnoswiaty kryzys ekonomiczny. A jest juz po 130. Sam trzese dupa i boje sie o przyszlosc. nie dziw sie ze ceny rosna
Molger

Awatar użytkownika
kruchy
Posty: 142
Rejestracja: środa, 05 kwie 2006, 05:50
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: kruchy » wtorek, 20 maja 2008, 12:45

Molger, w kwestii walenia w kulki chodzi mi o to, że znajome przyba zarezerwowały bilet w cenie X, a za kilka dni chcą dopłaty w wysokości x. I ten fragment wypowiedzi przyba cytowałem i określiłem jako "walenie w kulki".
Gdyby najtańszy bilet oferowany przez Wizz kosztował nawet 1000PLN nie powiedziałbym ani słowa.
Wiesz, sytuacja tu jest taka jakbyś kupił telewizor za X(zakup biletu), przywieźliby Ci go do domu (potwierdzenie rezerwacji) a za dwie godziny zadzwonili, że musisz dopłacić drugie tyle bo inaczej przyjdą i Ci ten telewizor zabiorą.
I to jest dla mnie "fe". A cenę każdy ustala za towar taką jaką uważa, a nie żąda dopłaty od klienta.

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » wtorek, 20 maja 2008, 15:42

trzeba bylo tak jak Ryan podpisac umowe hedgingowa na zakup paliwa z cena jak dla barylki po 60 czy 65 dolcow, wtedy moznabyc spac spokojnie:) niestety chyba juz im sie konczy ta umowa ale pewnie maja jakas nowa.

ja bym sie zbulwersowal jakby kazali mi 2 razy wiecej zaplacic. dalem za towar dana cene, zaplacilem to wymagam, umowa juz jest podpisana. aczkolwiek pewnie jest jakis dziwny regulamin dzieki ktoremu moga robi takie nieladne zagrywki


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie cywilnym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości