Katastrofa 737 w Rosji

...wszystko o lotnictwie cywilnym

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » niedziela, 14 wrz 2008, 16:31

I kolejny 737 spadł... szkoda ludzi na pokładzie :? Poprawcie mnie jeśli się mylę ale to już drugi wypadek w ostatnim czasie tej maszyny, wcześniej w Kirgistanie jeden spadł tuż po starcie, dobrze pamiętam?
Pozdrawiam :)
Paweł

theodolit
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 21 kwie 2008, 06:33

Postautor: theodolit » niedziela, 14 wrz 2008, 16:50

Przepraszam, że wtrące w sumie bez sensu offtop, ale przeglądając te newsy z linków krew sie we mnie burzy! Jak ludzie mogą w ten sposób komentować; zgineli ludzie; hasłą typu "dobrze ruskim" świadczą o tym, że na nic więcej nie zasługujamy niż mamy... Niedość, że jesteśmy głupi (jako ogół lub tzw. opinia publiczna) to jeszcze zawistni i poprostu żli... Wstyd mi, że mowie tym samym językiem jak to widze ....


Swoja droga to fakt, ze ostatnio gęsto spadają, ciekawe na ile to efekt wzrostu cen paliw, i próba poprawy rentownosci firm lotniczych ...

MontyBL
Posty: 481
Rejestracja: sobota, 05 lip 2008, 09:30

Postautor: MontyBL » niedziela, 14 wrz 2008, 16:53

W Kirgistanie spadła -200 zaraz po starcie, teraz -500 podczas lądowania - nie ciekawie :x

Podobno mogły zapalić się silniki - dziwny przypadek :?
No i zastanawiające, że to akurat znowu Benek padł.


Co do komentarzy, to nie ma się co przejmować, na portalach internetowych panuje taki śmietnik pod newsami, że lepiej darować sobie zaglądanie poniżej ostatniego zdania wiadomości...


EDIT

http://wiadomosci.onet.pl/1825116,12,item.html

spóźnialscy mieli szczęście :shock:

LAPA
Posty: 562
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:37
Kontaktowanie:

Postautor: LAPA » niedziela, 14 wrz 2008, 23:03

theodolit pisze:

Swoja droga to fakt, ze ostatnio gęsto spadają, ciekawe na ile to efekt wzrostu cen paliw, i próba poprawy rentownosci firm lotniczych ...


za to mnie krew burzy jak widze cos takiego :x
Pozdrawiam
LAPA

---=== www.talh.pl ===---

macki

Zdjęcia katastrofy z serwisu rosyjskiego

Postautor: macki » poniedziałek, 15 wrz 2008, 13:23


theodolit
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 21 kwie 2008, 06:33

Postautor: theodolit » poniedziałek, 15 wrz 2008, 14:12

LAPA pisze:
za to mnie krew burzy jak widze cos takiego :x


Jezeli burzą Cie moje słowa to przepraszam. Jednak wydaje mi sie ze lotnictwo nie jest jedyną dziedziną gdzie nie robi sie skrótów. Wszystkie biznesy maja przynosić zyski. I tak jak widac wiele wysłuzonych autobusów, statków to domyslam sie ze lotnictwa to nie omija. Oczywiscie nie mam na myśli, że ktos świadomie wysyła niesprawny samolot. Zakładam, ze zdarzają się elementy samolotu, ktore mozna by wymieniać predzej, z bardziej błachych powodów remontowac i przeglądy robić, a to kosztuje ...

Ok koncze ten temat, bo to i tak nic nie da. Poprostu szkoda każdego życia niewazne czy zginął ktos samotnie na motorze czy w towarzystwie 80 osób na pokładzie samolotu ...


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie cywilnym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości