"Wielka tragedia"

...o sprzęcie - porównania, testy, pytania itp.
Awatar użytkownika
rulez76
Posty: 472
Rejestracja: wtorek, 17 maja 2011, 19:26
Lokalizacja: Sztum - Malbork
Kontaktowanie:

"Wielka tragedia"

Postautor: rulez76 » poniedziałek, 11 lip 2011, 22:29

Podczas naszego ostatniego wypadu w piątek do Gdańska, gdzie osobiście poznałem trójkę interesujących ludzi: Arka, Pawła i Stru$a stała się rzecz straszna.
Otóż, mój sprzęcik Sony A-500 i Sigma 70-300 APO DG były pod taką presją, stojących obok mnie zawodowców i pewnie przez tego "Chińczyka", że pod wpływem tego stresu obiektyw nie wytrzymał presji i rozsypała się w nim zębatka od AF i sobie wesoło pierścień ostrzenia terkotał...
Szczęście, że jest jeszcze na gwarancji więc we wtorek pędzi do serwisu w celu naprawy, a przy okazji wraz z nim body celem kalibracji ft/bk focusa :D
Niestety oznacza to ok dwóch tygodni postu w fotkach :(
Tak, czy inaczej warto było poznać ciekawych ludzi :wink:
Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Woźniak
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartek
EPGD Spotters
Posty: 921
Rejestracja: sobota, 21 kwie 2007, 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: "Wielka tragedia"

Postautor: Bartek » wtorek, 12 lip 2011, 06:51

rulez76 pisze:Podczas naszego ostatniego wypadu w piątek do Gdańska, gdzie osobiście poznałem trójkę interesujących ludzi: Arka, Pawła i Stru$a stała się rzecz straszna.
Otóż, mój sprzęcik Sony A-500 i Sigma 70-300 APO DG były pod taką presją, stojących obok mnie zawodowców i pewnie przez tego "Chińczyka", że pod wpływem tego stresu obiektyw nie wytrzymał presji i rozsypała się w nim zębatka od AF i sobie wesoło pierścień ostrzenia terkotał...
Szczęście, że jest jeszcze na gwarancji więc we wtorek pędzi do serwisu w celu naprawy, a przy okazji wraz z nim body celem kalibracji ft/bk focusa :D
Niestety oznacza to ok dwóch tygodni postu w fotkach :(
Tak, czy inaczej warto było poznać ciekawych ludzi :wink:
Pozdrawiam


Co tak długo? gdzie dajesz do serwisu?
Obrazek

Pozdrawiam,
Bartek

Awatar użytkownika
rulez76
Posty: 472
Rejestracja: wtorek, 17 maja 2011, 19:26
Lokalizacja: Sztum - Malbork
Kontaktowanie:

Re: "Wielka tragedia"

Postautor: rulez76 » wtorek, 12 lip 2011, 07:40

"Foto-Service" w Gdyni
Miła pani tak mi oznajmiła w rozmowie telefonicznej- może trochę więcej obiektywów im napłynęło, a może okres wakacyjny, bo nie myślę że to przez kalibrację (którą wątpię czy wykonają).
Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Woźniak
Obrazek
Obrazek

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: "Wielka tragedia"

Postautor: STRU$ » wtorek, 12 lip 2011, 13:21

rulez76 pisze:Podczas naszego ostatniego wypadu w piątek do Gdańska, gdzie osobiście poznałem trójkę interesujących ludzi: Arka, Pawła i Stru$a stała się rzecz straszna.


Miło było poznać :) Do następnego spotkania pod płotem :)
Pozdrawiam Piotr


Wróć do „Sprzęt fotograficzny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości