Zdjecia studyjne

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » środa, 16 sty 2008, 21:35

Cała dyskusja jest niepotrzebna i przyćmiła nam dyskusję o zdjęciach. Proszę was zakończmy to, a jeśli chcecie dalej dyskutować to już nie tutaj, proszę was. Bez sensu to jest.
Pozdrawiam, JN

Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » środa, 16 sty 2008, 21:39

Paula pisze:Wysłaliśmy te zdjęcia na różne fora i nie tylko bardzo się podobają ale również nieźle sprzedają.

No przynajmniej jedno się w końcu wyjaśniło. Juz wiem jaki był cel tych zdjęć, choć jak już wcześniej zostało napomknięte - dało się to wyczuć... :)

Chciałem jeszcze wrócić na chwilę do zdjęć, ale tym razem zamieszczonych przez KubaNa. Są bardzo stonowane, oczywiście to zasługa czarnego tła, ale także kadrowania i oświetlenia. Zdjęcia sprawiają wrażenie naturalnych i niewymuszonych do czego oprócz kompozycji przyczynia się także niezauważalność ingerencji PS'a. Najciekawsze wydają się być zdjęcia numer 1 i 3.

Chiica

Postautor: Chiica » środa, 16 sty 2008, 22:18

nie chce was lapac za slowa-ale jak to wszystko tak sie czyta,to mam wrazenie ,ze niektorzy juz pogubili swoj watek.

forum to wlasciwe miejsce na dyskusje,wymiane zdan-ale czy dowalanie sobie nawzajem?watpie.
czesc z was siedzac teraz przed monitorem mysli'jakas glupia 16stka nie bedzie mnie pouczac'; )i rozumiem,ale nie jest to moim celem.

nawet jesli juz kamil popelnil jakies bledy [ja takowych nie widze] to kazdy
z nas jest omylny.i warto-tAK jak juz wczesniej krzysiu napisal-wytyczyc mu te bledy,ale nie zaraz narzeeeakac.

baku napisal ze ostatnio byl na lotnisku[popieram] ,a kamil co?a kamil wlasnie napisal na poczatku ze probuje studyjne-i bledne koleczko nam sie zamyka.
to tylko jeden z przykladow.
jak bedzie tak dalej,to niedlugo temat'zdjecia studyjne'bedzie najardziej odwiedzanym tematem ,poniewaz kazdy wchodzac bedzie zagladal z mysla 'hmhm zoabczmy kto tu nam sie posprzeczal'.
kamil chcial sie z nami poddielic swoimi fotkami,a wyszlo z
tego cos,co moim zdaniem nie powinno miec tu miejsca-az do t e g o stopnia.takze wezmy sie ogarnijmy,co?



jesli kogos urazilam,to przepraszam.

Awatar użytkownika
kornikgdansk
Posty: 447
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2007, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: kornikgdansk » środa, 16 sty 2008, 23:24

ale macie jazdę 8) -problemy biorą się z nudy -ja od dwóch dni szukam gruzu ceglanego :twisted: żebyście na wiosnę [późną ] mogli dojeżdżać swoimi autami na pierwszą w świecie działkę spotterską -a tak na marginesie- trochę trzeba to forum rozruszać -mam nawet pomysł -zróbmy zdjęcia naszego miasta -czyli plener fotograficzny w gdańsku? zdjęcia nocne ze statywu itp aha panie Baku każdy ma swój krzyż my mamy ciebie :D trochę poczucia humoru życzę w tym 2008 -mym

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » czwartek, 17 sty 2008, 09:35

Paula pisze:Wysłaliśmy te zdjęcia na różne fora i nie tylko bardzo się podobają ale również nieźle sprzedają.


ja mam propozycje dla tzw targetowych kupcow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i to nie ja wykonalem a wiec faktycznie uznanie w internecie nie ma granic.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » czwartek, 17 sty 2008, 09:38

oo bardzo fajne, takie jest wlasnie zastosowanie tych zdjec. To zdjecie z lupa ale to nie mojego autorstwa zarobilo juz na siebie tyle ze canona 1d mark III mozna by kupic, moze i moje tez zarabi chociaz na 5d :)

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » czwartek, 17 sty 2008, 10:44

O kurde, Kalim nie kuś mnie bo też zaczę ;)
Pozdrawiam, JN

Obrazek

Paula

Postautor: Paula » czwartek, 17 sty 2008, 11:01

:D rewelacja :D

dzięki Baku

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » czwartek, 17 sty 2008, 15:28

Hehehe, dobre, dobre... może niedługo zobaczymy na jakichś ulotkach w tunelu... chociaż ja w sumie i tak ich nie biorę... :P

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » piątek, 18 sty 2008, 00:00

wiem ze to zdjęcie (które zrobiłem z braku laku) to kwas straszny ale możemy w pomidora zagrać na rozluźnienie :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
kornikgdansk
Posty: 447
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2007, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: kornikgdansk » piątek, 18 sty 2008, 00:04

to chyba raczej 'gołębia pokoju' powinieneś pokazać a nie' pomidora pokoju ' :roll:

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » piątek, 18 sty 2008, 08:31

Zawsze można wypalić fajkę pokoju ;)
Pozdrawiam Piotr

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » piątek, 18 sty 2008, 10:10

Kalim a spróbuj zrobić kwadratowego pomidora ;) kiedyś bawili się z pomidorem w jakiejś gazecie i zrobili kwadratowego, wyszedł naprawde super :)
Pozdrawiam, JN

Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » niedziela, 20 sty 2008, 13:18

Ekskluzywna sesja mojego prezentu gwiazdkowego! Asystenci fotografa: aparat, plakat Star Wars Episode III (tyłem), pudełko od płyty DVD, światło dzienne.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » niedziela, 20 sty 2008, 15:02

ładnie wyszło,to z Twojego aparatu? ładnie sie od plakatu odbija. a płyta CD po co? leciała w radiu żeby umilić robienie :)


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości