Sesja - koszykówka

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » niedziela, 20 sty 2008, 10:31

zdjecie numer 7 zdecydowanie najlepsze, gdyby nie to ze stachu ma koszulke w spodenkach to moznaby pomyslec ze jest tym czlowiek ktorego symbol ma na lydce.
Obrazek

LAPA
Posty: 562
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:37
Kontaktowanie:

Postautor: LAPA » niedziela, 20 sty 2008, 11:25

no Kamil jestem pod ogromnym wrazeniem! swietnie sie spisales na tej sesji! podobaja mi sie wszystkie zdjecia!
milo bedzie jak napisze pare slow o technice jak robic takie zdjecie, szczegolnie jak stosowac swiatlo, bo widze ze lampy pod sufitem na hali sa właczone a jednak na zdjeciach masz efekt półmroku ?
Pozdrawiam
LAPA

---=== www.talh.pl ===---

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » niedziela, 20 sty 2008, 11:30

LAPA pisze:no Kamil jestem pod ogromnym wrazeniem! swietnie sie spisales na tej sesji! podobaja mi sie wszystkie zdjecia!
milo bedzie jak napisze pare slow o technice jak robic takie zdjecie, szczegolnie jak stosowac swiatlo, bo widze ze lampy pod sufitem na hali sa właczone a jednak na zdjeciach masz efekt półmroku ?


nie tak trudno usyskac taki efekt bo jak sie wezmie duza przeslone i czas conajmniej 1/200 to wychodza tylko jasne obiekty oswietlone, potem w photoshopie ewentualnie te miejsca gdzie jest jeszcze troszke jasno przyciemnic albo zaznaczyc kolor czarny zeby byl czarny i wychodzi.

ciesze sie ze Wam sie podoba, moze zorganizujemy jakas sesje spotterow?

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » niedziela, 20 sty 2008, 11:38

Kalim pisze:Obrazek

Kolega Kamila :wink: wygląda tu jak koszykarz z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku... :P

przemek75
Posty: 113
Rejestracja: niedziela, 31 gru 2006, 11:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: przemek75 » środa, 19 mar 2008, 12:07

Brawo Kalim fajnie że szukasz i bawisz się fotografią... Ale jęsli chcesz poznać trochę bardziej obiektywne opinie wrzuć fotki na onephoto.net. lub tym podobne...

Nie zrozum mnie źle, ujęcia są ciekawe ale jet też małe ale...

1. Dlaczego takie ciemne- kojarzy mi się z obrazami niderlandzkich malarzy a te przy zaciemnionym tle ukazywały jakąś tajemnicę-> tu najbardziej pasuje klimatem fotka z koleżanką. Ale dlaczego do koszykówki, jak tu tajemnica, to męska, pełna pasji i potu gra... tego nie pokazałeś. O sorry dobra fotka w tym klimacie to ta z kolegą "krawaciarzem"

2. Fotka nr1 o co kaman autorowi? Fajnie że bawisz się w PS ale co z tego wynika... W "Sin City" Pokolorowanie elementów postaci miało swój sens.

3. Fotka nr2 dlaczego ucięta lewa ręka! to tak jakbyś ucioł ogon w samolocie!

Ciężko mi być advocatus diaboli, tym bardziej, że jestem nowy na forum i wolałbym uniknąć marszu pod prąd... Jednakże, wierze, że moje opinie mogą pomóc w przyszłości.

Tak trzymaj

pozdr
pm

P.S> unikaj cięcia ludzi w pasie.

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » środa, 19 mar 2008, 13:48

dziękuje za wskazówki,
z tym czarnym tlem to akurat bardzo czesto mozna zobaczyc koszykarzy na plakatach na czarnym tle, chlopaki tak chcieli to tak im zrobilem

a co do Ciecia w pasie to zapamiętam bo to cenna wskazówka

Obrazek


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości