Pierwsze wykonane foty

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
piotras2119
EPGD Spotters
Posty: 700
Rejestracja: piątek, 07 paź 2011, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pierwsze wykonane foty

Postautor: piotras2119 » czwartek, 06 cze 2013, 20:42

hmm warto abys zaczal probowac wrzucac zdjecia na galerie lotnicze, takie jak np:
-lotnictwo.net.pl
-skrzydla.pl
-jetphotos.net

Sporo mozna sie nauczyc podczas screeningu rowniez. Oczywiscie pytania tutaj tez sa wskazane w razie watpliwosci :)
Pozdrawiam :)

Obrazek

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wykonane foty

Postautor: KubaN » czwartek, 06 cze 2013, 22:43

Spróbuj bo fajne zdjęcia :) mi24 dał bym bardziej do góry, żeby znalazł się mniej więcej w centrum kadru ;)
Pozdrawiam, JN

Obrazek

Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 06:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pierwsze wykonane foty

Postautor: lucjan » poniedziałek, 19 sie 2013, 19:22

Witam, to chyba najlepsze miejsce żeby się przedstawić. Nazywam się Mariusz i jestem z Gdańska (napływowy, studiowałem tu i jakoś już mi się tu zostało). Lotnictwem interesuję się właściwie odkąd pamiętam, ale w fotografowanie samolotów zacząłem się bawić od jakiegoś miesiąca. Pierwsze próby zrobienia sesnownych zdjęć wypadały dość blado, dysponowałem obiektywem nikkor 18-105vr podpiętym pod nikona d5100. Efekty były na tyle niezadowalające, że postanowiłem zainwestować w nikkora 70-300vr. Zdjęcia wychodzą lepsze i nadszedł czas żeby je wkońcu gdzieś pokazać i poddać ocenie bardziej doświadczonych kolegów. Naoglądałem się wielu zdjęć w galeriach i ciągle mam wrażenie, że moje fotki wychodzą troche nieostre. Co sądzicie? Macie może jakieś wskazówki co można by tu poprawić?
Pozdrawiam Mariusz

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Mariusz

rafaltrzcinski
Moderator
Posty: 3934
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2010, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wykonane foty

Postautor: rafaltrzcinski » poniedziałek, 19 sie 2013, 21:00

Hej,

Lufa i wizz ładniusi jak na początek przygody. Moje pierwsze foty ostatnio skowałem z dysku bo wstyd mi było. :) :) :)

shill
Posty: 539
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 09:02
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa

Re: Pierwsze wykonane foty

Postautor: shill » wtorek, 20 sie 2013, 14:55

Ja tam bym ćwiczył bo jest ok a tylko praktyka czyni mistrza (tak jak Ci powiedzieliśmy na górce).

Pozdro
Maciek

Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 06:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pierwsze wykonane foty

Postautor: lucjan » wtorek, 20 sie 2013, 18:46

Dzięki :) Póki co trzymam się tej zasady, każdą wolniejszą chwile i jeżeli tylko pogoda dopisuje spędzam na górce.:D
Pozdrawiam Mariusz


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości