Pierwsze wykonane foty

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 602
Rejestracja: piątek, 02 lut 2007, 22:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » czwartek, 06 lis 2008, 14:12

wybrałeś dobre miejsce ale należy poczytać na początku nasze rady...
Pozdrawiam serdecznie
__________________________________________
Obrazek

Awatar użytkownika
Siernik
Posty: 327
Rejestracja: sobota, 09 sie 2008, 13:49
Lokalizacja: Sławno

Postautor: Siernik » czwartek, 06 lis 2008, 14:31

pisanie waszych dobrych rad nie polega na narzekaniu

czego ja bardzo nie lubie

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » czwartek, 06 lis 2008, 14:48

o widze ze tradycyjnie jest prezentowana postawa typu : czekam na opinie ale tylko pozytywne....
Obrazek

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » czwartek, 06 lis 2008, 14:55

Trzeba umieć przyjąć krytykę. Nikt Cię tutaj nie bluzga i nie narzeka że jesteś be ( zabieraj zabawki i idź do domu :) ). Po to jest ten temat żeby każdy początkujący mógł się nauczyć. Jeśli ktoś coś krytykuję to powinno Cie to zmobilizować do pracy nad lepszym zdjęciem a nie rozczulaniem się nad sobą bo tak to odbieram :) Mam nadzieję że się mylę.
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Siernik
Posty: 327
Rejestracja: sobota, 09 sie 2008, 13:49
Lokalizacja: Sławno

Postautor: Siernik » czwartek, 06 lis 2008, 22:33

baku pisze:o widze ze tradycyjnie jest prezentowana postawa typu : czekam na opinie ale tylko pozytywne....


Po jedych narzekania albo coś innego gorszego ( akurat nie w przypadku naszych rozmów) wlatują jedym uchem a drugim wylatują a ktoś inny może się tym przejąć.

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » czwartek, 06 lis 2008, 23:32

Siernik pisze:
baku pisze:o widze ze tradycyjnie jest prezentowana postawa typu : czekam na opinie ale tylko pozytywne....


Po jedych narzekania albo coś innego gorszego ( akurat nie w przypadku naszych rozmów) wlatują jedym uchem a drugim wylatują a ktoś inny może się tym przejąć.


Według mnie , każdy się z Tobą obchodzi bardzo delikatnie , z uwagi na to , że się uczysz i jesteś dosyć młody. Życzę Ci udanych zdjęć , oraz trochę więcej samokrytyki . Zresztą jak Ci tu uwagi wydają za ostre to proponuję spróbować sił na skrzydlach , JP albo A.necie .

Powodzenia , pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Siernik
Posty: 327
Rejestracja: sobota, 09 sie 2008, 13:49
Lokalizacja: Sławno

Postautor: Siernik » piątek, 07 lis 2008, 08:21

Może małe sprostowanie ;]
Ja się tym nie przejełem taki to ja aż chyba nie jestem ;]. Poprostu starałem się o jak najlepsze zdjęcie a widze że mi nie wyszło kolejny raz i dlatego może się nastroszyłem na wasze posty ;]

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » piątek, 07 lis 2008, 11:05

Siernik pisze:Może małe sprostowanie ;]
Ja się tym nie przejełem taki to ja aż chyba nie jestem ;]. Poprostu starałem się o jak najlepsze zdjęcie a widze że mi nie wyszło kolejny raz i dlatego może się nastroszyłem na wasze posty ;]


To się nie strosz tylko zdjęcia rób, rób i jeszcze raz rób :) :wink:
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » piątek, 07 lis 2008, 11:42

Blink pisze:
Siernik pisze:Może małe sprostowanie ;]
Ja się tym nie przejełem taki to ja aż chyba nie jestem ;]. Poprostu starałem się o jak najlepsze zdjęcie a widze że mi nie wyszło kolejny raz i dlatego może się nastroszyłem na wasze posty ;]


To się nie strosz tylko zdjęcia rób, rób i jeszcze raz rób :) :wink:


A zanim jakieś zrobisz to pomyśl jak je zrobić i bedzie lepiej.

Pozdrawiam.

duszy
Posty: 679
Rejestracja: czwartek, 16 sie 2007, 21:42
Lokalizacja: EPMB

Postautor: duszy » piątek, 07 lis 2008, 13:33

A jak już będziesz wiedział jak zrobić to zrób ich 200 a nie 2 będzie z czego wybierać bo nie zawsze wyjdzie dobre.Bo to na jednym ręka drgnęła na drugim AF nie wyostrzył a z 200 może wybierzesz 5 dobrych aby pokazać światu.

Awatar użytkownika
Siernik
Posty: 327
Rejestracja: sobota, 09 sie 2008, 13:49
Lokalizacja: Sławno

Postautor: Siernik » piątek, 07 lis 2008, 15:44

Blink pisze:
Siernik pisze:Może małe sprostowanie ;]
Ja się tym nie przejełem taki to ja aż chyba nie jestem ;]. Poprostu starałem się o jak najlepsze zdjęcie a widze że mi nie wyszło kolejny raz i dlatego może się nastroszyłem na wasze posty ;]


To się nie strosz tylko zdjęcia rób, rób i jeszcze raz rób :) :wink:


Właśnie nie mam za bardzo gdzie robić foty samolotom :/ do gdańska mam troche km najbliżej to chyba z darłowie ale tam znów kłopot z miejscówkami z tego co słyszałem

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » piątek, 07 lis 2008, 21:13

A ja z kolei mam tyle roboty, że chociaż mieszkam w Gdańsku to wyprawa na Rębiechowo to dla mnie też raz na miech wypada :P złej baletnicy to i rąbek... a złą baletnicą nie jesteś, masz zadatki. Po prostu rób zdjęcia aż do zapchania karty i potem masz większy wybór.
Pozdrawiam :)
Paweł

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » piątek, 07 lis 2008, 21:27

panowie nie ma co sie oszukiwac na forum to sie co najwyzej lizniecie teorii, wiec zamiast dyksutowac zabawki pod pache i na gorke focic.
Obrazek
ravecki

Arek
Posty: 491
Rejestracja: sobota, 11 lis 2006, 14:05
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Arek » piątek, 07 lis 2008, 21:32

rav pisze:panowie nie ma co sie oszukiwac na forum to sie co najwyzej lizniecie teorii, wiec zamiast dyksutowac zabawki pod pache i na gorke focic.


Ostatnimi czasy to tylko zamglone i nieostre :lol:
Nie oszukujmy się, nie jest to najlepsza pora roku na naukę spottingu, skoro warunki są co najwyżej przeciętne. Próbować jednak zawsze można i warto.
Pozdrawiam serdecznie
Arek

duszy
Posty: 679
Rejestracja: czwartek, 16 sie 2007, 21:42
Lokalizacja: EPMB

Postautor: duszy » piątek, 07 lis 2008, 22:25

Tak ale ostatnio się przejaśniło to wczorajsze podejście na 11, pogoda wyśmienita a ten RYR świetne podejście robił na 29 ale przed Matarnią zrezygnował i zrobił krąg nad Auchan z wypuszczonym podwoziem i zaszedł od 11 tki Obrazek Zdjęcie kadrowane ale bez żadnej obróbki


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości