Fotosesja Zukowo II

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
Awatar użytkownika
Bartek
EPGD Spotters
Posty: 921
Rejestracja: sobota, 21 kwie 2007, 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » środa, 25 lut 2009, 15:42

Czytając ten tamat mam wrażenie, że obracam się w kręgu samym mistrzów. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz; czemu owi mistrzowie nie pokażą swoich umiejętności na takich konkursach jak World Press Photo czy NG Photo, itp.?

Może warto spróbowac skoro macie taki "potencjał".
Ostatnio zmieniony środa, 25 lut 2009, 17:33 przez Bartek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Pozdrawiam,
Bartek

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » środa, 25 lut 2009, 16:58

Pisze się "pokażą" :P wybacz, taki już zwyczaj poprawiania błędów cudzych. Ja nawet nic nie mówię na ten temat bo ja to w porównaniu z tymi zdjęciami jestem na etapie malowideł naskalnych, ale fakt, że czasem można się poczuć jakbym się obracał pomiędzy "fotografami NG".
Pozdrawiam :)
Paweł

Awatar użytkownika
Bartek
EPGD Spotters
Posty: 921
Rejestracja: sobota, 21 kwie 2007, 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » środa, 25 lut 2009, 17:29

kex_ pisze:Pisze się "pokażą" :P wybacz, taki już zwyczaj poprawiania błędów cudzych. Ja nawet nic nie mówię na ten temat bo ja to w porównaniu z tymi zdjęciami jestem na etapie malowideł naskalnych, ale fakt, że czasem można się poczuć jakbym się obracał pomiędzy "fotografami NG".


Jak już coś poprawiasz, to popraw też swoją wypowiedź, bo stylista kuleje u ciebie.
Obrazek

Pozdrawiam,
Bartek

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » środa, 25 lut 2009, 18:28

Bartek pisze:Czytając ten tamat mam wrażenie, że obracam się w kręgu samym mistrzów. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz; czemu owi mistrzowie nie pokażą swoich umiejętności na takich konkursach jak World Press Photo czy NG Photo, itp.?

Może warto spróbowac skoro macie taki "potencjał".


to Bartek nas dowartościowałeś :P

myślę ze jeszcze ze dwie ligi mi brakuje, może kiedyś...

Dodam jeszcze dwa zdjęcia backstage:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 602
Rejestracja: piątek, 02 lut 2007, 22:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » środa, 25 lut 2009, 18:33

Arku sorry że to powiem,ale Pani ma ladniejszą noge :PP a tak serio to fotki pro :) ale od dawna wiadomo że kaszubskie rejony mają potencjał fotograficzno plenerowy :P
Pozdrawiam serdecznie
__________________________________________
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartek
EPGD Spotters
Posty: 921
Rejestracja: sobota, 21 kwie 2007, 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » środa, 25 lut 2009, 19:07

Kalim pisze:
Bartek pisze:Czytając ten tamat mam wrażenie, że obracam się w kręgu samym mistrzów. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz; czemu owi mistrzowie nie pokażą swoich umiejętności na takich konkursach jak World Press Photo czy NG Photo, itp.?

Może warto spróbowac skoro macie taki "potencjał".


to Bartek nas dowartościowałeś :P

myślę ze jeszcze ze dwie ligi mi brakuje, może kiedyś...

Dodam jeszcze dwa zdjęcia backstage:

http://www.macniak.pl/km/ple_stud/0902z ... _stage.jpg
http://www.macniak.pl/km/ple_stud/0902z ... age_02.jpg


Przynajmniej jeden skumał o co chodzi :D
Obrazek

Pozdrawiam,
Bartek

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » środa, 25 lut 2009, 21:10

Bartek pisze:Jak już coś poprawiasz, to popraw też swoją wypowiedź, bo stylista kuleje u ciebie.

Bartku, ale Ty się tak nie denerwuj, poprawiłem Twój błąd ortograficzny bo mnie raził w oczy ;) a u mnie może nie tyle stylistyka kuleje, co po prostu używam zbyt wielu skrótów myślowych i z 5 zdań tworzę jedno "pokrętnie złożone".

Kalim, fajnie naświetlone, zwłaszcza to 2. foto z backstage'a super, 1. jakoś mi nie przypadło, ale to już akurat kwestia gustu.
Pozdrawiam :)

Paweł


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość