P R O M O C J A zdjęć A3 (30x40, 30x45)

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
Awatar użytkownika
Bartek
EPGD Spotters
Posty: 921
Rejestracja: sobota, 21 kwie 2007, 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

P R O M O C J A zdjęć A3 (30x40, 30x45)

Postautor: Bartek » piątek, 23 paź 2009, 22:40

Witam wszystkich,

Nie wiem czy ktos z Was w czasach cyfrowej technologi praktykuje jeszcze wydruki zdjec na papierze foto, dlatego mam nadzieje, ze oferta w mojej pracy skusi wielu spotterów do pokazania swoich dzieł nie tylko w formie linku do internetowych galerii, ale takze jako plakaty w formacie A3.

Przez weekend mozna zamowic ze strony FOTOPLAKAT w bardzo atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszam do skorzystanie z tej, jak i innych usług FOTO.
Obrazek

Pozdrawiam,
Bartek

Arek
Posty: 491
Rejestracja: sobota, 11 lis 2006, 14:05
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: P R O M O C J A zdjęć A3 (30x40, 30x45)

Postautor: Arek » sobota, 24 paź 2009, 11:15

Bartek pisze:Witam wszystkich,

Nie wiem czy ktos z Was w czasach cyfrowej technologi praktykuje jeszcze wydruki zdjec na papierze foto, dlatego mam nadzieje, ze oferta w mojej pracy skusi wielu spotterów do pokazania swoich dzieł nie tylko w formie linku do internetowych galerii, ale takze jako plakaty w formacie A3.


Ja ostatnio praktykuję wydruki na papierze :wink: , ale A3 to cholernie mały format w moim przypadku hehehe.
Teraz bądź mądry człowieku i zrób coś z tymi billboardami :lol:
Pozdrawiam serdecznie
Arek

MontyBL
Posty: 481
Rejestracja: sobota, 05 lip 2008, 09:30

Postautor: MontyBL » czwartek, 29 paź 2009, 15:39

Zamówiłem sobie 10 fotek, po dwóch dniach były gotowe do odbioru.
Jakość wydruku rewelacyjna, jestem zadowolony z tych fotoplakatów, ale na przyszłość wiem, żeby zostawiać nieco więcej wolnego miejsca w kadrze, bo na niektórych coś jest ucięte np. 1 milimetr.
Ale ogólnie jakość pierwsza klasa i już wiem, że nie skończy się tylko na tych 10iu fotoplakatach ;-D


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości