wlazł na forum :)

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
Awatar użytkownika
FileNotFound
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 11 paź 2010, 14:47
Lokalizacja: Gdańsk

wlazł na forum :)

Postautor: FileNotFound » czwartek, 14 paź 2010, 11:16

Witam szanowne grono miłośników lotnictwa i okolic płotów EPGD :)

Od czasu do czasu ciągnie i mnie pod płot, by z innej strony spojrzeć na to co mi lata nad głową (Chełm) cały dzień z kawałkiem nocy i bez odgłosów czego byłoby mi już trudno zasypiać :D Przykładowo nadlatujące Piaggio P180 Avanti czy nie do pomylenia (w mieście gdzie nie lata tego za wiele) warkoczący Eurocopter.. Sami dobrze wiecie :)
Pierwszych zdjęć dziś nie zamieszczę, bo to naprawdę pierwsze próby, takie z euforią pstrykane proszki pt "aaa udało mi się.. złapać" :D Wpierw muszę poczytać przedszkole, popodpatrywać fachowców i ich exify 8) i.. do zobaczenia pod płotem :)
oops... File Not Found

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » czwartek, 14 paź 2010, 11:37

Powitać nowego kolegę i wrzucaj zdjęcia do przedszkola to ocenimy.
Pozdrawiam Piotr

Awatar użytkownika
Siernik
Posty: 327
Rejestracja: sobota, 09 sie 2008, 13:49
Lokalizacja: Sławno

Postautor: Siernik » czwartek, 14 paź 2010, 14:41

Wrzucaj, wrzucaj każdy kiedyś od przedszkola zaczynał ;)

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » czwartek, 14 paź 2010, 14:45

witam i do zobaczenia pod plotem.
Obrazek
ravecki

BORYS
Posty: 12
Rejestracja: środa, 14 lip 2010, 20:08
Kontaktowanie:

Postautor: BORYS » czwartek, 14 paź 2010, 17:42

Witam! musze Ci kolego powiedziec, ze ja tez zaczynalem i jest tu kilku kolegow , ktorzy mi bardzo duzo pomogli
Pozdrawiam i do zobaczenia pod plotem ;)

duszy
Posty: 679
Rejestracja: czwartek, 16 sie 2007, 21:42
Lokalizacja: EPMB

Postautor: duszy » czwartek, 14 paź 2010, 18:02

Witamy, witamy i o pliki pytamy (te nieznalezione) :wink: Jak znajdziesz to zapodawaj szybciorem na przedszkole. :lol: No i oczywiście zapraszamy pod płoty powąchać przepalonej nafty lotniczej.

Arek
Posty: 491
Rejestracja: sobota, 11 lis 2006, 14:05
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Arek » piątek, 15 paź 2010, 15:58

Witam również :)

Do zobaczyska :!:
Pozdrawiam serdecznie
Arek

Awatar użytkownika
FileNotFound
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 11 paź 2010, 14:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: FileNotFound » sobota, 16 paź 2010, 02:42

Dzięki za przywitanie :)

Pooglądałem sobie Wasze zdjęcia i pi razy drzwi wydedukowałem sobie miejscówkę do fajnych ujęć. Może dzisiaj do południa uda mi się podjechać w okolice płotu "na górce" (mam nadzieję, że SOL mnie nie przechwyci :roll: ) i zobaczę czy ze strzałów próbnych da się coś wyłuskać do opublikowania w przedszkolu czy raczej żłobek spotterów mnie czeka :D
Bowiem poczytałem sugestie sprzętowe i faktycznie póki co sprzętowo kwalifikuję się do przedszkola hehe. Cyfrowe obrazki świata chwytam obiektywem, który siedzi na stałe w kompakcie, właściwie to w kompakcie-dziadku :D, ale który dostarcza mi wciąż wiele frajdy = Canon S2 IS wspomagany softem CHDK :)
Dotychczas uważałem, że lustrzanka to dla mnie za wiele :wink: za wiele opcji, możliwości i że pewnie w życiu ich nie zdołam opanować. A S2IS zaspokajał w zupełności moje cyfrowo-fotograficzne ambicje. Ale gdy patrzę na zdjęcia z forum i na.. moje shoty zza płotu to normalnie facepalm :D
Czas wyszykować "trochę" butelek do skupu :wink: "trochę" makulatury i innego złomu a potem na zakupy.

ps. ktoś może mi wyjaśnić skąd ta nazwa "proszki" :? W sumie więcej takich pytań już mam, ale poużywam wyszukiwarki - jeśli nie znajdę odpowiedzi, to będę dręczył pytaniami :wink:
oops... File Not Found

joe hackett
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 03 wrz 2010, 13:43
Lokalizacja: Gdynia, Moje Miasto

Postautor: joe hackett » sobota, 16 paź 2010, 12:16

FileNotFound pisze:ps. ktoś może mi wyjaśnić skąd ta nazwa "proszki" :?
Proszki to samoloty Wizzair'a, a skąd?...hmm...może stąd, że kojarzy się z nazwą proszku do prania vizir? :)

Przy okazji, witaj na forum (sam jestem narazie bardziej czytelnikiem :wink: ).
Pozdrawiam, Jacek

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 243
Rejestracja: wtorek, 02 sty 2007, 12:43
Lokalizacja: EPGD/EDDW
Kontaktowanie:

Postautor: Paweł » sobota, 16 paź 2010, 13:13

Trafne wyjaśnienie :D
Do zobaczenia :)
Pozdrawiam :)
Obrazek


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość