Testy F1 na Hockenheimringu 8-10.07.2008

...fotoreportaże z wypraw (bez relacji z wyjazdów spotterskich)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 292
Rejestracja: poniedziałek, 09 kwie 2007, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Testy F1 na Hockenheimringu 8-10.07.2008

Postautor: Marcin » piątek, 28 lis 2008, 01:43

Czy ktoś z forumowiczów interesuje się może Formułą 1? Ja już od wielu lat. W lipcu wybrałem się na testy na Hockenheimring. Parę dni temu coś mnie natchnęło na grzebanie w starociach i zamiast przygotowywać fotki z ostatniego wyjazdu do Londynu to wysyłam fotki z zeszłej zimy na JP i przy okazji zauważyłem jeszcze nie ruszone fotki z F1 z lipca :oops:. Na razie tylko fotki z ostatniego dnia testów, czyli tylko po jednym kierowcy z zespołu.

Felipe Massa
Obrazek

Robert Kubica
Obrazek

Fernando Alonso
Obrazek

Sebastian Vettel
Obrazek

Jarno Trulli
Obrazek

Mark Webber
Obrazek

Kazuki Nakajima
Obrazek

Jenson Button
Obrazek

Giancarlo Fisichella
Obrazek

Heikki Kovalainen
Obrazek

Kolejność taka jak klasyfikacja kierowców, z jednym małym wyjątkiem ;). Ci co bardziej w temacie może się domyślą kogo mam na myśli i dlaczego.
Obrazek

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » piątek, 28 lis 2008, 09:35

Taak jako kolekcja spoko :)

Chodzi o Kovalainena?
Pozdrawiam, JN

Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » piątek, 28 lis 2008, 11:26

No i w sumie o HAMa i Raikkonena też... ;) Masz jakies inne fotki jeszcze? Z paddocku czy coś? Albo jakies inne ujęcia?

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 292
Rejestracja: poniedziałek, 09 kwie 2007, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Marcin » piątek, 28 lis 2008, 13:08

Tak o Kovalainena, HAMa też i ogólnie ten ich zespół McLaren Ferrari... W szczególności chodzi o tego chama HAMa ale jego tu akurat nie było ;). Przyb a czemu o Räikkönena miałoby chodzić? Że dał ciała potwornie w tym sezonie?

Co do fotek to o inne ujęcia ciężko jak wokół całego toru otwarte są 2 trybuny - z obu już tu zamieściłem. Ale z paddocku fotki mam tyle, że z Barcelony z Maja 2007 - też z testów.
Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » piątek, 28 lis 2008, 13:23

Marcin pisze:Przyb a czemu o Räikkönena miałoby chodzić? Że dał ciała potwornie w tym sezonie?


Chodzić może z tego względu, że też go nie ma na zdjęciach... ;)

P.S.
Dajesz fotki z Barcelony!

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » piątek, 28 lis 2008, 13:35

fajna kolekcja ale:P jakie czasy miales? bo takie typu blurry te zdjecia sa, nie wiem te gazetowe to maja bardzo krotkie czasy bo nawet napisy na oponach sa ostre
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 292
Rejestracja: poniedziałek, 09 kwie 2007, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Marcin » piątek, 28 lis 2008, 13:54

Co do Räikkönena to tak jak pisałem na początku fotki są tylko z czwartku, kiedy tylko jeden kierowca z zespołu jeździł - tak jak zazwyczaj to jest. Jako, że jest Massa to nie mogło być Räikkönena :P.

Czasy są od 1/2000 do 1/1000. Wyjątkowo Kovalainen był na 1/4000 zrobiony. Skurczybyk tak jest pomalowany, że masakrycznie ciężko na nim ostrość ustawić. Czas najkrótszy, a chyba najmniej ostre to zdjęcie było spośród reszty. Co do ostrości napisów na oponach, to jak dla mnie to jest podobnie jak z samolotami śmigłowymi - ładnie wyglądają jak śmigła są ostre jak żyleta? Moim zdaniem słabo i tak samo byłoby z oponami. Ale jakby nie patrzeć nie mam zamiaru się porównywać z fotografami pracującymi np. dla F1 Racing ;).
Obrazek

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » piątek, 28 lis 2008, 14:33

Marcin dobre fotki. Jeśli chodzi o Formułe w ruchu to udało mi sie zrobić Kubicę podczas BMW F1 Pit Lane w Warszawie :

Obrazek

Generalnie ciężko uchwycić ostre napisy na oponach. Ale tak jak Marcin mówisz, ciekawiej wyglądają rozmyte. Widać, że jedzie :)
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » piątek, 28 lis 2008, 21:21

No i to jest świetne zdjęcie!!! :D
Pozdrawiam, JN

Obrazek


Wróć do „Relacje z podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość