--== Stali bywalcy na EPGD 2017 ==--

...zdjęcia wykonane na EPGD
Bart
EPGD Spotters
Posty: 278
Rejestracja: poniedziałek, 22 sty 2007, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: --== Stali bywalcy na EPGD 2017 ==--

Postautor: Bart » niedziela, 01 paź 2017, 19:02

Dzięki, zawsze o takich marzyłem. Jak to zobaczyłem, to zacząłem się drzeć do Dawida, że mgła w silnikach i tylko pierwsze 2 foty z dwóch serii mam nieporuszone :) Te zresztą też mi tak sobie wyszły. Podpowiem, że jak chcecie złapać coś takiego, to oprócz wilgotnego poranka, potrzeba też A321 wchodzącego na obroty :) Po chwili para znikła, a A320 ani B737 nie osiągnęły wtedy podobnych efektów. Pewnie tylko ten typ tak ma ;) Za to B737 ciągnie przy lądowaniu w wilgotnym powietrzu smugi za krawędzią klap (pewnie wiele razy widzieliście). Trzymam kciuki żeby jeszcze komuś się udało, bo z Waszymi umiejętnościami i sprzętem efekty będą na pewno o niebo lepsze, a duże wizzy i chłodne poranki na naszym lotnisku dopiero się rozkręcają :)

rafaltrzcinski
Moderator
Posty: 3934
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2010, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: --== Stali bywalcy na EPGD 2017 ==--

Postautor: rafaltrzcinski » niedziela, 01 paź 2017, 19:28

Bart pisze:Dzięki, zawsze o takich marzyłem. Jak to zobaczyłem, to zacząłem się drzeć do Dawida, że mgła w silnikach i tylko pierwsze 2 foty z dwóch serii mam nieporuszone :) Te zresztą też mi tak sobie wyszły. Podpowiem, że jak chcecie złapać coś takiego, to oprócz wilgotnego poranka, potrzeba też A321 wchodzącego na obroty :) Po chwili para znikła, a A320 ani B737 nie osiągnęły wtedy podobnych efektów. Pewnie tylko ten typ tak ma ;) Za to B737 ciągnie przy lądowaniu w wilgotnym powietrzu smugi za krawędzią klap (pewnie wiele razy widzieliście). Trzymam kciuki żeby jeszcze komuś się udało, bo z Waszymi umiejętnościami i sprzętem efekty będą na pewno o niebo lepsze, a duże wizzy i chłodne poranki na naszym lotnisku dopiero się rozkręcają :)


Dzięki za info. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem... teraz wiem :) :) :)

Awatar użytkownika
uki
Administrator Forum
Posty: 1017
Rejestracja: środa, 08 mar 2006, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk,Trójmiasto,EPGD
Kontaktowanie:

Re: --== Stali bywalcy na EPGD 2017 ==--

Postautor: uki » poniedziałek, 02 paź 2017, 20:08

Bart super uchwycony moment
Serdecznie Pozdrawiam
______________________________

Łukasz Marek (EPGD_Spotters)

Bart
EPGD Spotters
Posty: 278
Rejestracja: poniedziałek, 22 sty 2007, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: --== Stali bywalcy na EPGD 2017 ==--

Postautor: Bart » poniedziałek, 02 paź 2017, 22:27

Dzięki, trafiło się jak ślepej kurze ziarno ;)


Wróć do „Foto nowości z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości