Nowe połączenia?! - czemu tak cicho:/

...różne na temat naszego lotniska
Awatar użytkownika
kruchy
Posty: 142
Rejestracja: środa, 05 kwie 2006, 05:50
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: kruchy » piątek, 21 gru 2007, 07:17

baku pisze:'no przeciez my latalismy do barcelony skad mielismy wiedziec ze polacy sa tacy wybredni i nie chca w srodku nocy wracac z lotniska w barcelonie zeby o super porze 5 iles rano wyladowac w gdansku i miec caly dzien rozwalony z powodu glupiego rozkladu lotu'


A teraz spojrz na to z perspektywy hiszpana. Wylatuje w nocy i ma cały jeden dzień do przodu. Podobnie w drugą stronę. Może oni chcą głównie hiszpanów zachęcić do lotów do Gdańska ;-)

mu-lan

Postautor: mu-lan » piątek, 21 gru 2007, 09:51

baku pisze:polski robotnik-polski gornik to ma idealne godziny lotow na wyspy. spokojnie wstanie. o 9 idzie sobie na ryana i wieczorkiem na zmywak


No fakt, polaczenia to mamy dobre. Ja na ten przyklad z moimi czterema kumplami z pokoju to sobie zawsze przed lotem jeszcze na piwko skoczymy z rana. Potem tylko mala wodeczka w samolocie, ze stewardessa pogadamy i juz jestesmy w Londynie.Tam wsiadamy w kumpla 15-letnia beeme (super maszyna, mowie wam) i juz w domciu, znaczy w pracy. Turek dobrze placi, jak robisz nadgodziny to mozesz spokojnie 150 funciorow wyciagnac na tydzien, kupa kasy! A robota wcale nie jest ciezka, restauracja mala to naczyn sie za duzo nie uzbiera. Ja teraz to nawet na swieta do domu nie jade bo mi sie nie oplaca. Poza tym tez na taka beeme zbieram. Przyjedziemy nia latem do Gdanska, ale bedzie impreza! Zapraszam wszystkich! Zycie jest super!

LAPA
Posty: 562
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:37
Kontaktowanie:

Postautor: LAPA » piątek, 21 gru 2007, 21:10

mu-lan pisze:
baku pisze:polski robotnik-polski gornik to ma idealne godziny lotow na wyspy. spokojnie wstanie. o 9 idzie sobie na ryana i wieczorkiem na zmywak


No fakt, polaczenia to mamy dobre. Ja na ten przyklad z moimi czterema kumplami z pokoju to sobie zawsze przed lotem jeszcze na piwko skoczymy z rana. Potem tylko mala wodeczka w samolocie, ze stewardessa pogadamy i juz jestesmy w Londynie.Tam wsiadamy w kumpla 15-letnia beeme (super maszyna, mowie wam) i juz w domciu, znaczy w pracy. Turek dobrze placi, jak robisz nadgodziny to mozesz spokojnie 150 funciorow wyciagnac na tydzien, kupa kasy! A robota wcale nie jest ciezka, restauracja mala to naczyn sie za duzo nie uzbiera. Ja teraz to nawet na swieta do domu nie jade bo mi sie nie oplaca. Poza tym tez na taka beeme zbieram. Przyjedziemy nia latem do Gdanska, ale bedzie impreza! Zapraszam wszystkich! Zycie jest super!



a przelozycie w tej beemie kierownice na lewa strone? tak aby pasazer dodawl gazu i obserowal predkoscimierz a kierowca tylko kierowal :D ?
takie przekladki ostatnio w modzie beheheh
Pozdrawiam
LAPA

---=== www.talh.pl ===---

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » piątek, 21 gru 2007, 22:05

dobra, to te 150 funtow to brutto czy netto ??
no i ile tych godzin trzeba jechac tygodniowo zeby to tyle zarabiac ??
nie to zebym sie tam wybieral, ot po prostu ciekawosc.
Obrazek
ravecki

mu-lan

Postautor: mu-lan » sobota, 22 gru 2007, 16:04

Czy ktos moze kolegom powyzej wyjasnic na czym polega sarkazm i ironia.... :roll: ...dziekuje.
Wesolych Swiat!

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » sobota, 22 gru 2007, 16:08

A myślisz, że oni nie zrozumieli tego? ;)
Pozdrawiam Piotr

TMS

Postautor: TMS » czwartek, 27 gru 2007, 18:37

Na stronie Lufthansy pojawiło sie codzienne połączenie Gdańsk - Frankfurt od sezonu letniego:
fra - gdn 15:00-16:45
gdn-fra 18:30-20:10

Franc
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek, 19 lut 2007, 00:20

Postautor: Franc » czwartek, 27 gru 2007, 18:44

na maszynie LH (jakiej?) czy jako code share na maszynach LOTu ?

Spotter
Posty: 534
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:35
Lokalizacja: EPGD

Postautor: Spotter » czwartek, 27 gru 2007, 18:47

No skoro najpierw przylatuje z FRA do GDN, a pozniej wraca, to maszyna LH.

W koncu sie zdecydowali. Bo tego mi brakowalo - w koncu FRA jest kierunkiem bardziej popularnym niz MUC, a tam juz sa 3 rejsy dziennie. Zastanawia mnie tylko, na jakiej maszynie beda latac - czy to bedzie cos wiekszego niz CR9 czy nie :?

Franc
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek, 19 lut 2007, 00:20

Postautor: Franc » czwartek, 27 gru 2007, 18:48

sprawdam rozklad wyrywkowo i jest CRJ 700 na razie wszedzie, to wychodzi ze bedziemy mieli 2 CRJ Lufy na plycie na raz bo jeszcze MUC jest o 16:20

Awatar użytkownika
Geo
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 22:11
Lokalizacja: Tczew
Kontaktowanie:

Postautor: Geo » czwartek, 27 gru 2007, 19:16

widocznie w końcu pomyśleli o standby'ach :D
Obrazek
oraz fra_gdn
Obrazek
Obrazek

LAPA
Posty: 562
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:37
Kontaktowanie:

Postautor: LAPA » czwartek, 27 gru 2007, 20:21

bardzo milusio :D 8)
Pozdrawiam

LAPA



---=== www.talh.pl ===---

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » czwartek, 27 gru 2007, 20:55

godnie. aczkolwiek ta lufa stoi w GDN 1h 45 minut(godnie sie zrobi dzieki temu w nocy ze schodkami typu biznes:)

no ale to wynika z tego ze LOT ma pieniadze i stac go na to aby E70 przylatywal o 19.35 i nocowal.

gdyby LOT pomyslal czasami i zrobil ten rejs ze przylatuje np o 22. to lufa by sobie elegancko o 18 i o 18.30 wyleciala. a tak lot sobie robi bez sensu ostatni wylot dnia z FRA a 17.55. zalamuje mnie polityka tej najbogatszej lini na swiecie. niedlugo niczym PKP dostana dofinansowanie 500 mln zl...
Obrazek

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » czwartek, 27 gru 2007, 22:49

Tak to już niestety jest w firmach gigantach, gdzie w pionach zarządzania pracują setki osób przez co robi sie bajzel nie do ogarnięcia...Dopóki takie firmy nie przejdą reorganizacji z prawdziwego zdarzenia, nie zatrudnią ludzi, którzy będą chcieli coś zmienić a nie tylko liczyć kasę na własnym koncie to nie ma co się oszukiwać ale nic się nie zmieni. To samo jest z pocztą i innymi tego typu firmami.
Pozdrawiam Piotr

TMS

Postautor: TMS » sobota, 29 gru 2007, 11:42

Jeszcze jedna drobnostka, której wczesniej nie zauważyłem.
Gdańsk - Monachium od kwietnia 21x na tydzień (Dochodzi sobotni rejs o 13:00)


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości