Będą nowe połączenia WIZZa

...różne na temat naszego lotniska
B772LR
Posty: 193
Rejestracja: czwartek, 09 mar 2006, 18:07
Lokalizacja: 3miasto
Kontaktowanie:

Będą nowe połączenia WIZZa

Postautor: B772LR » poniedziałek, 17 wrz 2007, 12:05

W czwartek konferencja w sprawie ”dynamicznego rozwoju firmy Wizz Air w Gdańsku”.

Biorąc pod uwagę zeszłoroczne doświadczenia, pewnie chodzi o letni rozkład 2008 i o Coventry, Durham Tees Valley i Gothenburg. :D

Jakie Wasze typy?

maciek-lotnik
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 18 lut 2007, 22:43
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: maciek-lotnik » poniedziałek, 17 wrz 2007, 14:18

Będą 3?? moze m.in. barcelona albo paryz??

Machoni
Posty: 495
Rejestracja: czwartek, 10 sie 2006, 15:10
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Re: Będą nowe połączenia WIZZa

Postautor: Machoni » poniedziałek, 17 wrz 2007, 15:19

B772LR pisze:W czwartek konferencja w sprawie ”dynamicznego rozwoju firmy Wizz Air w Gdańsku”.

Biorąc pod uwagę zeszłoroczne doświadczenia, pewnie chodzi o letni rozkład 2008 i o Coventry, Durham Tees Valley i Gothenburg. :D

Jakie Wasze typy?

Może zamiast Gothenburg będzie Gothenhafen Babie Doły :twisted:
Pozdrawiam
Mariusz

Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » poniedziałek, 17 wrz 2007, 16:05

Znowu ponarzekam na brytolskie destynacje... ale Göteborg, natomiast to by mnie bardzo uradował... :)

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 602
Rejestracja: piątek, 02 lut 2007, 22:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » poniedziałek, 17 wrz 2007, 16:16

a ja sie upieram przy kierunkach które podawałem przy easy,Paryż Madryt i np AMS

Awatar użytkownika
Anteks
Posty: 76
Rejestracja: wtorek, 21 lut 2006, 19:01
Lokalizacja: GDN
Kontaktowanie:

Postautor: Anteks » poniedziałek, 17 wrz 2007, 16:38

Myśle, że będą to jednak nadal same brytyjskie destynacje... :roll: chociaż jak byłby Göteborg, tak jak dla przyba, dla mnie to byłoby całkiem całkiem :wink:
Pozdrawiam
Antoni

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: Będą nowe połączenia WIZZa

Postautor: baku » poniedziałek, 17 wrz 2007, 17:27

B772LR pisze:Coventry, Durham Tees Valley i Gothenburg. :D


mysle ze plus paryz, taka zyla zlota i to jeszcze na sezon letni to musza otworzyc bo jak nie toja robie leasing a320 i latam tam:)

ps. zobaczcie na wizzie na ta mapke co klikniecie gdansk i same destynacje na polnoc sie pokazuja, masakra.
ps2. z takich co oni lataja na poludnie to jeszcze barcelona-girona w miare i mediolan(ale u nas to tak srednio to widze).
ps3. chyba ze po doswiadczeniach z wywaleniem ryana z NYO pojde na wojne z centralem na rzym
ps4. od przyszlego roku, sezon letni, teoretycznie ma byc juz polska w szengen czyli pamietajmy o tym ze moga byc loty typu gdansk-katowice-ateny...:)
Obrazek

B772LR
Posty: 193
Rejestracja: czwartek, 09 mar 2006, 18:07
Lokalizacja: 3miasto
Kontaktowanie:

Postautor: B772LR » środa, 19 wrz 2007, 18:05

Byłem blisko:

W systemie już są Bournemouth, Coventry, i Geteborg od 15 marca 3Xtydzień. Poza tym zostawili nam Cork.

tu więcej i parę przecieków o kolejnych atrakcjach:
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4503361.html

Awatar użytkownika
Michun
Posty: 208
Rejestracja: wtorek, 18 lip 2006, 11:55
Lokalizacja: EPGD mam zaraz za lasem.
Kontaktowanie:

Postautor: Michun » środa, 19 wrz 2007, 19:35

Ehhh i znowu te wyspy. Jeszcze troche to Brytole zaczną budować nowe lotniska w nawet najbardziej zapadłych dziurach żeby zrobić trase z Gdańska.
A co do tego artykułu to za niedługo miejsca wolnego w nocy nie bedzie na płycie tak będzie zapchana. Normalnie Heathrow. 8)
Pozdrawiam.
________________________________

...:::Ελληνική Πολεμική Αεροπορία:::...
________________________________

Spotter
Posty: 534
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:35
Lokalizacja: EPGD

Postautor: Spotter » środa, 19 wrz 2007, 19:40

Za chwile to z byle jakiego lotniska na wyspach bedzie mozna poleciec do Gdanska!!! Nigdy sie nie spodziewalem, ze tak bedzie. No ale jezeli te 2 mln polakow tam zostana, to i polaczenia beda!!! Jakos Ci ludzie musza sie przetransportowac.

Coz, ja nadal mam nadzieje, ze za jakis czas Wizz zacznie uruchamiac polaczenia na polodnie i zachod Europy. No i faktycznie mam nadzieje, ze niebawem zaczna sie nowe linie pojawiac u nas i (wiem, wiem - marzenie) cos poza Wizz'em, FR'em czy C0 zaczna zakladac bazy!!!

Franc
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek, 19 lut 2007, 00:20

Postautor: Franc » środa, 19 wrz 2007, 19:58

Twoje marzenie sie spelni, przeciez niebawem wchodzi easy jet

Spotter
Posty: 534
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:35
Lokalizacja: EPGD

Postautor: Spotter » środa, 19 wrz 2007, 20:10

Franc pisze:Twoje marzenie sie spelni, przeciez niebawem wchodzi easy jet


Wizz otwiera tylko nowe polaczenia, a nie zaklada baze! A to jest roznica!!!

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » środa, 19 wrz 2007, 21:48

syf ten wizzer. wejdzie na wizz.com i zobaczcie ze lata do wszystkiego na polnoc od gdanska... porazka.

cytat:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w najbliższym czasie sytuacja ma się w końcu zmienić. W ciągu dwóch tygodni swoją konferencję w Gdańsku ma zorganizować Centralwings, którego przedstawiciele zapowiedzieli już otwarcie bazy w Rębiechowie. Firma z innych miast lata m.in. do Lizbony, Bolonii, Barcelony i na Majorkę. To jednak nie wszystko.

- Być może w tym roku pojawi się w Gdańsku linia lotnicza, której w Polsce jeszcze nie ma - mówi Skonieczny.

komentarz moj:

no central pewnie zrobi chartery na majorke w ktorych ebdize mozna kupic miejsca. ogolnie za 200 zlotych returna sie nie kupi :(
lizbony nie zrobia bo musieliby byc szalencami albo chca zbankrutowa, niestety to nieoplacalne jest polaczenie z gdn
barcelona by sie oplacila, ciekawe czy tam poleca... moze tez jakies biuro wykupi troche miejsc jako charter... ciekawa propozycja

a ta linia... ja juz slyszalem united, air france, british pewniak i te sprawy wiec poki nic nie bedize oficjalnie to moga sobie tam mowic...
ps 2 ta linia to blekingflyg :P:P:P poniewaz nigdy wczesniej do polski nie latala
Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » czwartek, 20 wrz 2007, 00:00

Ogólnie syf a nawet żałość z tymi kolejnomi lotami do UK... Ale Göteborg poprawia nieco nastrój... Nie myślałem, że będę się tak cieszył z północnej destynacji... ;)

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » czwartek, 20 wrz 2007, 00:14

a co do lizbony to na pewno by bylo duzo ludzi, bo jest troche polakow w portugalii co by chetnie skorzystali z oferty


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości