Będą nowe połączenia WIZZa

...różne na temat naszego lotniska
przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » niedziela, 23 wrz 2007, 11:58

Słaba destynacja i słabe samoloty... To już się staje lekko absurdalne z tymi połączeniami do UK! A pamiętam jeszcze czasy jak marzyliśmy o Britishu do Londynu... Teraz jakos by mnie nie rajcował... Low-Costy obrzydziły mi wszystko co brytyjskie... ;)

Awatar użytkownika
matek.orzel
Posty: 47
Rejestracja: sobota, 19 maja 2007, 12:09
Lokalizacja: EPPR
Kontaktowanie:

Postautor: matek.orzel » niedziela, 23 wrz 2007, 14:16

Teraz pobyt w Anglii nie robi na nikim wrażenia...

TMS

Postautor: TMS » poniedziałek, 24 wrz 2007, 14:52

Niestety częściowo sprawa dziur w rozkładzie Wizz sie już wyjaśniła. Od połowy marca gdański samolot ,a nie poznański bedzie realizował Torp 4xtyg(wcześniej 3xtyg) w pn,śr,pt i nd. Zostało już tylko jedno wolne miejsce w łańcuszku i mam nadzieję, że nie będzie Doncaster czy inny Prestwick 6xtyg tylko coś porządniejszego.

Pitex
Posty: 607
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 00:29
Lokalizacja: EPGD / GDN
Kontaktowanie:

Postautor: Pitex » poniedziałek, 24 wrz 2007, 18:10

jan narazie aktualny rozpiska rejsow jest na stronie portu, czestotliwosci placzen nie piwnny juz ulec zmianie. Jedynie moze byc ogloszone jakies nowe polaczenie (wyspy lub skandynawia :( )

TMS

Postautor: TMS » poniedziałek, 24 wrz 2007, 18:33

Pitex pisze:jan narazie aktualny rozpiska rejsow jest na stronie portu, czestotliwosci placzen nie piwnny juz ulec zmianie. Jedynie moze byc ogloszone jakies nowe polaczenie (wyspy lub skandynawia :( )

Którą rozpiskę rejsów masz na myśli? Ta co jest na stronie portu chyba do aktualnych nie należy. :P

Prawdę mówiąc , jeśli chodzi o skandynawię to juz jest pełno i ciężko będzie coś jeszcze wcisnąć. Podobnie wyspy brytyjskie, Manchester? Newcastle? nic więcej nie przychodzi mi do głowy co by jeszcze nie było obstawione. Muszą ruszyć w końcu w inne rejony, może nie od razu Hiszpania czy Francja ,ale chociażby Holandia czy Belgia.

Pitex
Posty: 607
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 00:29
Lokalizacja: EPGD / GDN
Kontaktowanie:

Postautor: Pitex » wtorek, 25 wrz 2007, 16:54

jeszcze jest birmingham ;)

a tak na powaznie to Eindhoven mogli by otworzyc 8)


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości