Czyzby koniec Luton?

...różne na temat naszego lotniska
baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Czyzby koniec Luton?

Postautor: baku » środa, 26 gru 2007, 10:05

Tak patrze na rozklad Wizza i widze ze od 31stycznia zaczyna latac do naszego LGW(wiadomo London Gauszwitz). Chcialem zobaczyc jak ulozyli rozklad letni na trasy katowice-lonyn. Tak jest w maju

KTW-LTN 2 razy dziennie, oplata lotniskowa w LTN 120zl

KTW-STN 1 raz dziennie, oplata lotniskowa w STN 120zl

KTW-LGW 1 raz dziennie, oplata lotniskowa w LGW 119zl

Hmm.. czyli oplaty sa takie same. A komfort?

Jak dla mnie STN i LGW to zdecydowanie inna liga niz terminal zlepek jakim z pewnoscia jest LTN. Zastanawia mnie czy

- po 1 z KTW wkoncu do LTN bedzie 1 rejs dziennie(no bo wiadomo sa tacy co im LTN bardzo pasuje bo w okolicznach wioskach siedza). No i 2 rejsy np. STN

- po 2 co z gdanskiem... Aczkolwiek my mamy na chwile obecna taki sam rozklad polaczen jak z katowic.

PS. pamietajmy ze Wizz zaczynal jedynie od rejsow z Luton a teraz widac ze powoli przenosi sie tez na inne lotniska.
Obrazek

Awatar użytkownika
nze
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 11 gru 2006, 13:47
Lokalizacja: Wejherowo
Kontaktowanie:

Postautor: nze » sobota, 29 gru 2007, 12:40

Z Katowic do Luton były zawsze po dwa rejsy dziennie, więc nic się nie zmienia. Ja uważam, że dodanie do rozkładu lotniska Gatwick to robienie konkury dla EZY, a Stansted to konkura dla FRancy.

Ponadto w Luton, jako w jedynym na wyspach lotnisku W6 ma umowę z serwisem naprawczo-przeglądowym Monarch, który ma tam bazę
bye bye HA-LPH .. :(


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości