Rome?

...różne na temat naszego lotniska
wojtaz

Rome?

Postautor: wojtaz » poniedziałek, 11 gru 2006, 07:52

"Potwierdzam, finalizujemy rozmowy z Centralwings w sprawie Rzymu - powiedział nam wczoraj Włodzimierz Machczyński, prezes Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy

Loty rozpoczną się 29 marca. - Na początku będą to dwa kursy tygodniowo. Wraz z nadejściem lata częstotliwość zostanie zwiększona do trzech lotów..."

- trojmiasto.pl

tylko czy CLW dotrwa do marca... :)

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » poniedziałek, 11 gru 2006, 16:25

No z tego co ja widze to 3 rejsy sa w tygodniu.

Przy obu biletach za tzw.19 zlotych laczna cena to 236,00 PLN czyli nie jest zle. aczkolwiek taniej nie da sie poleciec bo stala oplata pasazerska jest 99 zlotych :(

Oskar Lima

Postautor: Oskar Lima » poniedziałek, 11 gru 2006, 20:02

baku pisze:No z tego co ja widze to 3 rejsy sa w tygodniu.

W marcu i kwietniu są 2 loty w tygodniu (wtorek, czwartek), od maja 3 loty (wtorek, czwartek i sobota).

Awatar użytkownika
chavez
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 13:18
Lokalizacja: Gdansk/GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: chavez » wtorek, 26 gru 2006, 11:52

Dać im palec to chcą całą rękę :D
Spokojnie panowie, niedawno wzdychaliśmy że w ogóle nic nie mamy, więc teraz będziemy mieli, a myślę że robią rozsądnie. Na lotnisku gdzie na bezrybiu i rak ryba, wystarczą na początek 2 tygodniowo. C0 nie ma tyle samolotów żeby dać od razu daily i byłoby to ekonomicznie nieuzasadnione, więc trzymajcie kciuki żeby połączenie się rozkręcało.
Pozdroofka
>>Moje fotki<<
Obrazek


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości