EMPB - Day'n'Nite 19-05-2009

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » piątek, 17 wrz 2010, 22:10

Wy macie nierowno pod sufitem.
Delikatnie mowiac odpierdala wam równo. Konspiracja calego swiata naprzeciw EPGD Spotters.

Zapraszam do zapoznania sie z tymi screenami:
Obrazek

Obrazek

Oskarżacie nasz serwis o to że rządzi nim Aviateam. Gówno prawda. Chcieliby może ale to mój serwis. Włożyłem w niego 3 lata pracy a jak widze takie debilizmy to mi sie po prostu chce wam postawic krzyż abyście mieli się czym zająć.
Jak post zniknie to zrozumie - prawda boli.

Pozdrawiam
Piotrek
Srzydla.org (nie Aviateam.pl)

PS. Michale - przepraszam za przytoczenie twojego maila.

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » piątek, 17 wrz 2010, 22:13

Aha - dodam jeszcze jedno.

Od wiekow wydawalo mi sie ze spotting łączy a nie dzieli. Zdjęcie jest super. Ale wy tego nie widzicie. I to nie jest nawet przykre - to jest żałosne.

Franc
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek, 19 lut 2007, 00:20

Postautor: Franc » piątek, 17 wrz 2010, 22:24

Nie ma problemu Piotrze, nie mam nic do ukrycia :)
Pozdrawiam

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » piątek, 17 wrz 2010, 22:41

teraz pisze z telefonu
nie wyedytuje bo po pierwsze nie mam jak a po drugie chce pokazac glupote sytuacji

co do twoich linoleum pokaz mi prosze prawo ktore dziala wstecz. ktore z tych zdjec zostalo przyjete po wprowadzeniu nowych zasad?

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » piątek, 17 wrz 2010, 22:41

PePe pisze:Wy macie nierowno pod sufitem.
Delikatnie mowiac odpierdala wam równo. Konspiracja calego swiata naprzeciw EPGD Spotters.

Zapraszam do zapoznania sie z tymi screenami:
Obrazek

Obrazek

Oskar¿acie nasz serwis o to ¿e rz±dzi nim Aviateam. Gówno prawda. Chcieliby mo¿e ale to mój serwis. W³o¿y³em w niego 3 lata pracy a jak widze takie debilizmy to mi sie po prostu chce wam postawic krzy¿ aby¶cie mieli siê czym zaj±æ.
Jak post zniknie to zrozumie - prawda boli.

Pozdrawiam
Piotrek
Srzydla.org (nie Aviateam.pl)

PS. Michale - przepraszam za przytoczenie twojego maila.


Piotrze, troche kultury jesli udzielasz sie na tym forum, skrzydla oki sa Twoje ale na tym forum obowiazuja pewne regul.

"Jedyne ograniczenia pozostaj±ce w mocy, to limit maksymalnie trzech zdjêc tego samego samolotu z tego samego dnia i wymóg ¿e zdjêcia musz± znacz±co ró¿niæ siê od siebie. Zachowane bêd± przy tym wszystkie rygory dotycz±ce jako¶ci zdjêcia.

Oczywi¶cie pozostaje wiele do dyskusji - typu: jak bardzo siê musi ró¿niæ. Tego siê nie da okre¶liæ. Przecie¿ nie napiszemy ¿e conajmniej 60% pikseli ma mieæ inn± tonacjê. Tutaj zastosowanie bêdzie mia³ zdrowy rozs±dek.

To DO WAS nale¿y wybór które 3 zdjêcia wybierzecie. Nie miejcie do nas pretensji jak czwarte zostanie odrzucone!"


link do watku skad pochodzi powyzszy cytat:
http://www.skrzydla.org/forum/index.php ... 4&topic=57

i teraz tak na moj gust oba zdjeciecia niewiele sie roznia od siebie i mysle ze wiekszosc uzytkownikow zgodzi sie ze mna.

ponizej linki do wszystkich pieciu zdjec (mimo ze regulamin wyraznie mowi iz zdjecia mozna miec tylko trzy)

http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=12650
http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=13826
http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=12694
http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=25950
http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=23851
Obrazek
ravecki

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » piątek, 17 wrz 2010, 22:43

linoleum znaczy linkow ale telefon mi to zamienil

ps. widze odpowiedzi. michal poprosil o usuniecie starych zdjec a wy nasal.... ale one za podobne... bla... bla... podobne... on jest z aviateam I niewazne ze poprosil o usiniecie.... boze one za podobne. widzicie glupote sytuacji?

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » piątek, 17 wrz 2010, 22:50

PePe pisze:linoleum znaczy linkow ale telefon mi to zamienil

ps. widze odpowiedzi. michal poprosil o usuniecie starych zdjec a wy nasal.... ale one za podobne... bla... bla... podobne... on jest z aviateam I niewazne ze poprosil o usiniecie.... boze one za podobne. widzicie glupote sytuacji?


glupota sytuacji polega na tym ze wpierw sie usuwa zdjecia michala tak jak prosil, potem sie wstawia nowe i daje SC. Jesli masz serwis i go nie ogarniasz znadz sobie nowe zajecie. Mysle ze lekcja dobrych manier na poczatek bedzie idealna.
Obrazek
ravecki

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » piątek, 17 wrz 2010, 22:58

uuu widzę grubo. A więc:

Nie jestem pop#^&lony.

Nikt nie zakłada żadnej konspiracji to po pierwsze.

Po drugie znamy swoje zdjęcia. Jeśli człowiek widzi zdjęcie które pamięta z forum a sam dzień wcześniej dostaje lipe bo mam podobne coś ( co wcale sie nie zgadza ) to oczekuje jasnych zasad. A czy to jest Franc czy Andrzej czy Waldek to tak samo mnie takie zdarzenie zastanawia. Tyle.

NIE UDERZYŁEM W OSOBĘ TYLKO W FAKT a , że akurat zdjęcie Michałą to napisałem na forum bo tu sie kontaktujemy. Ok może mogłem na gg sie spytać ale to jeden wałek.

Gdyby to był ktokolwiek inny tak samo bym tego nie rozumiał i starał się wyjaśnić!!! Peace.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 wrz 2010, 23:01 przez Blink, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » piątek, 17 wrz 2010, 23:00

kolego ravecki - przytocze wam lekcje dobrych manier jutro jam nie beds musial spedzac jednego dnia w miesiacu z siostrzencem. I zr pech chce ze mam tel pod reka.

tylko ja mam mozliwosc usuwania zdjec z bazy. faktem jest ze poprzednie zdjecie powinno zniknac z bazy ale przeszlo jak bylem w pracy I dopoki nie zaczniesz mi placic jak moj szef to pozwol mi ustalac priorytety w moim zyciu.

co do konspiracji...
co oznaczaja wypowiedzi:
po prostu aviateam
trzeba przejrzec cala baze w poszukiwaniu kwiatkow

nie cytuje tylko przytaczam sens wypowiedzi. czepiacie Sie moich slow. ktore prawo dziala wstecz? gdzie brak konspjracji? odpowiedzcie na to!

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » piątek, 17 wrz 2010, 23:23

PePe pisze:kolego ravecki - przytocze wam lekcje dobrych manier jutro jam nie beds musial spedzac jednego dnia w miesiacu z siostrzencem. I zr pech chce ze mam tel pod reka.

tylko ja mam mozliwosc usuwania zdjec z bazy. faktem jest ze poprzednie zdjecie powinno zniknac z bazy ale przeszlo jak bylem w pracy I dopoki nie zaczniesz mi placic jak moj szef to pozwol mi ustalac priorytety w moim zyciu.

co do konspiracji...
co oznaczaja wypowiedzi:
po prostu aviateam
trzeba przejrzec cala baze w poszukiwaniu kwiatkow

nie cytuje tylko przytaczam sens wypowiedzi. czepiacie Sie moich slow. ktore prawo dziala wstecz? gdzie brak konspjracji? odpowiedzcie na to!


Mateusz nie potrzebnie wyjechał z tym Aviateam. Przynaje racje. Przez to powstają głupie potem niepotrzebne kwasy. Ale Ty już pojechałeś po bandzie w poście z screenami. Trochę poniosło chyba. Nikt nigdy od nas nikogo nie obraził. A pytać chyba można?

Bo tak jak napisałem chodziło o zdarzenie dlaczego co chwile musze pisać apelacje i udowadniać ze mam inny kadr a nie ten sam. Dla Ciebie to też jest chyba dyskomfort bo to zabiera Twój pewnie cenny czas i musisz te apelacje rozpatrywać. Tym bardziej to niezrozumiałe po co sobie organizować więcej pracy. Mam nadzieję, że teraz dobrze wytłumaczyłem.
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » piątek, 17 wrz 2010, 23:35

sa 2 osoby od apelacji i zadna z aviateam (uprzedzam pytania). moze I mnie ponioslo ale noz sie otwiera w kieszeni widzac teksty thou aviateam rzadzi skrzydlami.

koledzy....zaproponowalismy wam jedno miejsce w ekipie ale szybko to wycofalismy bo chcieliscie 'odrzucac im zdjecia'. im znaczy aviateam. nie wiecie jak to wyglada u nas mimo ze arek widzial system. nic was nie przekonuje bo aviateam rzadzi swiatem.

przykro mi ale don kichot nie jestem
czesc

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 602
Rejestracja: piątek, 02 lut 2007, 22:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » sobota, 18 wrz 2010, 06:56

napisalem Aviateam tylko dlatego że z nimi jest bardzo dużo takich kwiatków i od dawna mnie zastanawiało jak to wszystko wygląda. Pomiędzy bezsensownymi wulgaryzmami i wrzutami na wszystkich w koncu sie dowiedziałem.
Pozdrawiam serdecznie
__________________________________________
Obrazek

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » sobota, 18 wrz 2010, 07:11

PePe pisze:kolego ravecki - przytocze wam lekcje dobrych manier jutro jam nie beds musial spedzac jednego dnia w miesiacu z siostrzencem. I zr pech chce ze mam tel pod reka.


Piotrze jako administrator forum, zwracam uwage uzytkownikom ktorzy nie potrafia sie tu zachowac i dlatego dostales PW ode mnie, oraz uponienie publiczne abys nauczyl sie dobrych manier i uwierz mi nie jestes pierwszym kozakiem na tym forum ktory dostal a za to po uszach, tyle w temacie uzytkowania tego forum.


PePe pisze:sa 2 osoby od apelacji i zadna z aviateam (uprzedzam pytania). moze I mnie ponioslo ale noz sie otwiera w kieszeni widzac teksty thou aviateam rzadzi skrzydlami.

koledzy....zaproponowalismy wam jedno miejsce w ekipie ale szybko to wycofalismy bo chcieliscie 'odrzucac im zdjecia'. im znaczy aviateam. nie wiecie jak to wyglada u nas mimo ze arek widzial system. nic was nie przekonuje bo aviateam rzadzi swiatem.

przykro mi ale don kichot nie jestem
czesc


Piotr mieszasz fakty:
Zaproponowaliscie nam screenera i wpierw mi sie ten pomysl spodobal, ale chopaki szybko uswiadomili mi ze nie ma sensu, abysmy bawili sie w odrzucania zdjec i ze mamy inne wazniesze zajecia.

Zaporoponowales mi wglad do systemu na pare godzin, z ktorego to zaproszenia nie skozystalem.

Stanelo na tym ze wy robicie swoje czyli screenujecie, a my swoje czyli wrzucamy zdjecia.
Obrazek
ravecki

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » sobota, 18 wrz 2010, 09:16

Co do kozakowania: czuje sie skarcony jak 6 latek w przedszkolu :)

A co do screenera - to my wycofaliśmy ofertę. Wy jak mówisz chcieliście się bawić w odrzucanie - a to nie działa tak.

Prawda jest taka iż Arek widział nasz system - i pewnie Wam mówił jak to wygląda ale Wy nadal snujecie jakieś cudowne historie że aviateam jest lepiej traktowany niż inni. A to jest dalekie od prawdy. I naprawdę nie mogę zrozumieć sytuacji. Jedyne co mi pasuje to: nie chcecie poznać systemu bo jak go będziecie znać to nie będziecie mogli z czystym sumieniem wypisywać że aviateam ma super traktowanie.

MontyBL
Posty: 481
Rejestracja: sobota, 05 lip 2008, 09:30

Postautor: MontyBL » sobota, 18 wrz 2010, 09:41

Wszystko super pięknie, ale tak sam z siebie Franc chyba nie wiedziałeś, że warto wrzucić jeszcze raz, żeby dostać SC czy tam FC. Na Skrzydlach bardzo wiele osób wrzuca na prawdę odjazdowe foty, które nie dostają SC, ale też nikt tych zdjęć nie wrzuca po x miesiącach, bo "wyczuło" okazję na wyróżnienie. Ja tego zrozumieć nie mogę. Owszem, pisałeś, że ktoś tam Tobie pisał, że takie foty powinny być SC, ale wystarczyło chyba podać linka do niemalże identycznego zdjęcia z poprzednich miesięcy, a gadać sobie mogą, że fota powinna być SC, ale skoro nie dostała wcześniej tego wyróżnienia to nie ma chyba co cudować. Ja mogę mówić, że na EPGD powinny lądować Mrije, 747, 340 i C5 i to i tamto i jeszcze B707 na dokładkę ale co to ma za znaczenie. Poszperam w swojej bazie fotek ze Skrzydeł, i może też coś będzie wartego SC, to wrzucę jeszcze raz to foto z większym prawdopodobieństwem na SC, bo ostatnio wyróżnienia sypią się jak asy z rękawa.
edit. niestety nie znalazłem mojej fotki godnej wyróżnienia, trochę pechowo. Ale co mi tam, spróbuję z tym http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=16120 , bo mi koleżanka napisałą, że podoba jej się ten samolot :lol:


Wróć do „EPMB - Malbork”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości