Odpowiednik naszego SOLu na Heathrow.

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » wtorek, 11 mar 2008, 11:50

rav pisze:"Co pan tu robi?"


I tak Pan nie uwierzy, że czekam na autobus. ;)
Pozdrawiam Piotr

SokoL

Postautor: SokoL » wtorek, 11 mar 2008, 13:23

rav pisze:silos ze zborzem, dobre.
co takiego niesamowitego jest w tym akruat silosie ze nie wolno go fotograwowac ktos wie?
Moze zrobimy konkurs na najorginalniejsza odpowiedz na pytanie do czlowieka z aparatem "Co pan tu robi?"


No coz.. jak to mi panowie w czarnych strojach wyjasnili.. obiekt strategiczny :).. ot se poprostu moglem fotografowac by np pozniej go wysadzic a potem nie bylo by chleba w sklepach:) - moja bezczelna odpowiedz, ze na googlearth widac lepiej te silosy spotkala sie oczywiscie z odpowiedzia.. przepisy po 11 wrzesnia i niestety musi pan skasowac to zdjecie:)

ps. kiedys wyszedlem w parszywa pogode na nabrzeze portowe naprzeciwko westerplatte.. noc, burza, deszcz, pioruny a ja kretyn pod duzym parasolem.. tu akurat odwiedzila mnie straz graniczna i rowniez padlo pytanie: Co Pan Tu Robi?:) .. pozostalo mi odpowiedziec, ze moknę:) - heh smialem sie, ze tez sie im chcialo wysiadac z cieplej terenowki by zadac tak tendencyjne pytanie:)

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » wtorek, 11 mar 2008, 18:01

SokoL pisze:Pragne wspomniec, ze fotografowanie w np Nowym Porcie statkow zaraz spotyka sie z atakiem Sluzby Ochrony Portu... i nie raz musialem kasowac zdjecia.. np gdy w kadr wszedl mi silos na zboze:|


Chodzi o te silosy?:

Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 12 mar 2008, 13:05 przez STRU$, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Piotr

Awatar użytkownika
Cani
Posty: 321
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 08:39
Lokalizacja: Gdynia/Olsztyn
Kontaktowanie:

Postautor: Cani » środa, 12 mar 2008, 11:41

STRU$ pisze:
SokoL pisze:Pragne wspomniec, ze fotografowanie w np Nowym Porcie statkow zaraz spotyka sie z atakiem Sluzby Ochrony Portu... i nie raz musialem kasowac zdjecia.. np gdy w kadr wszedl mi silos na zboze:|


Chodzi o te silosy:

Obrazek

W tym miejscu bez problemu się fotografuje, nawet panowie z ochrony pokazuja miejsca skąd można focić.

too moje fotki stamtąd:
http://plfoto.com/1459214/zdjecie.html
http://plfoto.com/1462262/zdjecie.html
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości