Reaper i suczki w Miro

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
Awatar użytkownika
Mori
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 03:23
Lokalizacja: EPMB
Kontaktowanie:

Reaper i suczki w Miro

Postautor: Mori » poniedziałek, 09 lip 2018, 20:33

Wybaczcie długo się nie odzywałem ale zeeeeero czasu na cokolwiek.

04.07 załapaliśmy się zkumplem w Miro na prezentację Reaper-a. Amerykańce byli w sumie mili. Dali pełen dostęp do maszyny. Można było go obfocić, dotknąć, podpytać obsługę o ciekawostki, itp. Niemniej komitet pilnujący latacza wyekwipowano tak że niestraszny byłby im nawet atak Talibów z kałachami. :) Jedyne na co reagowali bardzo nerwowo to jakiekolwiek zbliżanie się lub próba fotografowania głowicy rozpoznawczej. Pokazywany egzemplarz to nowiutka zabawka prosto z fabryki na której testują nową głowicę więc byli "lekko" przewrażliwieni.
Generalnie wypad był bardzo udany. Warto było się tłuc 4h z Trójmiasta pomimo 31 stopni w cieniu. W Miro "na szczęście" nie było cienia .... :)

1. Takiej ekipie lepiej nie podskakiwać. Nie wystroili się na pokaz. W magazynkach mieli amunicję.

Obrazek

2. Latawiec za grube miliony $

Obrazek

3.

Obrazek

4. My name is Reaper, MQ-9 Reaper ....

Obrazek

5. Amerykański dowódca śmiał się gdy spytałem go czy to nie jest małą ironią że ciągają go taką samą Toyotą na jakie Reaper-y często polują. Ale dodał że nie, bo tamte są białe ... :)

Obrazek

Drugą, kompletnie nieplanową atrakcją były nasze Suczity w ilościach hurtowych. W zasadzie to niemal wszystkie które mamy. Nawet nie wiedzieliśmy jadąc do Miro że Świdwin właśnie ćwiczy przebazowanie. Na stojance w rządku ustawionych było 13 Fitterów. Qrcze, nie wiedziałem nawet że mamy tyle na chodzie. No chyba że je tam przyholowali. :)

6. We 4 osoby załapaliśmy się na bardzo ekskluzywny pokaz Suczity

Obrazek

7. I na stojance

Obrazek

8. Dziki dzik

Obrazek

9. Niecodzienny widok

Obrazek

10.

Obrazek

Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości