Dni otwarte Nimes-Garons 2006

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
Awatar użytkownika
muflon
Posty: 80
Rejestracja: środa, 08 lis 2006, 14:57
Lokalizacja: LSZH
Kontaktowanie:

Dni otwarte Nimes-Garons 2006

Postautor: muflon » czwartek, 09 lis 2006, 12:44

Nimes-Garons, dni otwarte u marynarzy. Chyba jeszcze nigdy aż tak nie żałowałem, że nie mam "dojść" :cry:... Rafale, ATL, Super-Etenard (przedtem w ogóle nie wiedziałem że taki samolot istnieje ;)), o B-17 i B-25 nawet nie wspominam... co z tego, jeśli pas był jakieś pół kilometra od publiczności, a po drodze jakieś krzaki, płoty.. no po prostu Francja :( Na tyle daleko, że drugiego dnia 1D poszedł w odstawkę i ratowałem się wiekszym cropem w 20D. A dla mnie impreza na której nie mogę porobić swoich ukochanych panningów @1/60s to tak jakby jej nie było ;)

Ale w sumie spoko. Dzień przed główną imprezą zorganizowany był "spotters' day" - za jedyne 10EUR była super-sympatyczna obstawa przez cały dzień, lunch i nie najgorszy dostęp praktycznie do krawędzi taxiway. Kołujący ATL (ten z fotki #8 ) prawie mnie strącił skrzydłem z drabiny ;) No a podczas samych pokazów pozostało tylko grzeczne pstrykanie statyki i kołujących maszyn zza barierek. Ale ogólnie było warto :D

#1
Obrazek

#2
Obrazek

#3
Obrazek

#4
Obrazek

#5
Obrazek

#6
Obrazek

#7
Obrazek

#8
Obrazek

#9
Obrazek

#10
Obrazek

#11
Obrazek

#12
Obrazek

#13
Obrazek

#14
Obrazek

#15
Obrazek

Więcej - http://photosite.pl/aviation/nimes06/

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » czwartek, 09 lis 2006, 16:49

14stka rewelacyjna :) wstaw na forum fotę tego moorane'a-saulinera podczas startu z pełnym obrotem śmigła :D moja ulubiona chyba ;-)
Pozdrawiam, JN

Obrazek

Awatar użytkownika
muflon
Posty: 80
Rejestracja: środa, 08 lis 2006, 14:57
Lokalizacja: LSZH
Kontaktowanie:

Postautor: muflon » czwartek, 09 lis 2006, 16:50

KubaN pisze:wstaw na forum fotę tego moorane'a-saulinera podczas startu z pełnym obrotem śmigła :D moja ulubiona chyba ;-)

To będzie nieco później ;-) chyba nawet calkiem niedługo, jak dobrze liczę.


Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości