Madrid approach via Zurich

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Madrid approach via Zurich

Postautor: baku » czwartek, 30 lis 2006, 18:21

witam,

ponizej fotorelacja z podrozy liniami swiss na trasie waw-zrh-mad i powrote na tej samej trasie.

Przyznam ze linie Swiss sa niesamowicie godne. Posilki b dobre aczkolwiek dosc male zeby glodny baku nie najadl. Jednakze bardzo ciesza rozdawane szwajcarskie czekolodki ktore sa niesamowicie godne.

Lecielismy 2 razy Avro(troche glosno tam przyznam) i 2 razy A319 b dobre miejsca przy oknach (duzo miejsca). Przyb mial pecha i go wsadzili raz na srodek a tam jakis fotel jest dla szczuplych chyba ludzi i troche go to bolalo ale w drodze powrotnej juz nie popelnil tego bledu.

Tani bilet 598 zl w 2 strony. Super terminal w Zurychu i godne samoloty tam. naprawde polecam to lotnisko.

O Barajas nie bede sie rozpisywal i okresle po prostu terminal mianem 'cygański'.... szlismy 20 minut z metra zeby dojsc do check-in bez wozka bo nigdzie nie bylo... naprawde warszawa to wysoki bardzo standard w porownaniu z tym 'cyganskim' lotniskiem...

Virgin w ZRH, jedna z niespodzianek, wczesniej jedynie sokole oko przyba zauwazylo go w hangarze, gdy wracalismy do Polski to byl juz po przegladzie(robili nowe monitory dla pasazerow czy cos takiego) i wracal do londynu
http://www.airliners.net/open.file/1146648/L/

Moje ulubione zdjecie z wyprawy, naprawde super rzecz stac na krzyzowce gdzy odrywa sie przed Toba taki kolos
http://www.airliners.net/open.file/1145489/L/

No i tutaj znowu szczescie dopisalo... 2 emiraty w Zurychu to tego nawiet nie pamietaja najstarsi szwajcarscy gorale
http://www.airliners.net/open.file/1144710/L/

I zachod slonca gdy czekalismy na lot powrotny do EPWA
http://www.airliners.net/open.file/1143407/L/
http://www.airliners.net/open.file/1142516/L/

Ja jestem znajomym piaska... a ja mam paszport polsatu:)

Obrazek

a podobno przyb nie pije:)

Obrazek

witamy witamy

Obrazek

czego to ludzie nie wymysla w tej szwajcari... naprawde niezly patent

Obrazek

troche sie zajaralismy przyznam jak go zobaczylismy

Obrazek

panie tez niczego sobie
Obrazek

tragaz
Obrazek

czy leci z nami pilot
Obrazek

Awatar użytkownika
muflon
Posty: 80
Rejestracja: środa, 08 lis 2006, 14:57
Lokalizacja: LSZH
Kontaktowanie:

Postautor: muflon » czwartek, 30 lis 2006, 21:14

Hiehie, fajnie, co? :mrgreen: Swoją drogą, myślałem że tour na krzyżówkę to jest raczej w sezonie... Jak rozumiem po drugiej stronie pasa, przy słynnych "dziurach w płocie" nie byliście? Edelweiss bomba, miejscówka lepsza niż na Schiphol :-D

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » czwartek, 30 lis 2006, 23:24

Jeszcze kilka fotek ode mnie :)

Boarding w Warszawie. Oczywiście plakietka EPGD Spotters musi być!
Obrazek

BAe-146 a w nim Jarek i Baku
Obrazek

mmmm... Niebo w gębie na niebie...
Obrazek

ZRH - Lotnisko przyjazne ludziom i spotterom :wink:
Obrazek

Piękny Edelweiss...
Obrazek

Nadwyraz uhahany Baku w czasie wycieczki po lotnisku... Razem z nim Kurczak i Jarek, A330 i A340 :)
Obrazek

Jak u siebie w domu...
Obrazek

Scanning...
Obrazek

Spotting...
Obrazek

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » piątek, 01 gru 2006, 00:36

Godny wyjazd godne foty :) jedno z moich ulubionych lotnisk :) najbardziej podobają mi się fotki gdzie baku siedzi w edelweissie i "jak u siebie w domu..." ;-) Widzę, że wspięliście się na piętrowy paking... kiedy ja byłem nie pomyślałem o tym, a szkoda.

Dla potomnych: jeśli mielibyście się zatrzymywać w Kloten to polecam Hotel Allegra, naprawde warty, pod podejściem 5 minut spacerku od lotniska

EDIT Gdzie siedzieliście w avro? Piszecie, że dość głośno, może lecieliście starym? Chociaż i to mi nie pasuje, ja leciałem bodajże najstarszym w swissie (HB-IXF) i było ok, a siedziałem na silnikach...
Pozdrawiam, JN

Obrazek

AirMario
Posty: 115
Rejestracja: środa, 22 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: AirMario » piątek, 01 gru 2006, 19:51

bardzo fajna fotorelacja :) no i godne lotnisko 8)
Pozdrawiam, Mariusz

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » piątek, 01 gru 2006, 21:50

KubaN pisze:Gdzie siedzieliście w avro? Piszecie, że dość głośno, może lecieliście starym? Chociaż i to mi nie pasuje, ja leciałem bodajże najstarszym w swissie (HB-IXF) i było ok, a siedziałem na silnikach...

Mi tam hałas w Avro w ogóle nie przeszkadzał a siedziałem tuż za silnikami... W prawdzie fakt, ze w A320 było nieco ciszej ale myślę, że nie ma co narzekać... Baku coś kręci, bo na trasie ZRH-WAW lecąc Avro spaliśmy z Bakiem tak mocno, że przegapiliśmy czekoladki... :(


Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości