Miro 2017

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
Awatar użytkownika
Mori
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 03:23
Lokalizacja: EPMB
Kontaktowanie:

Miro 2017

Postautor: Mori » sobota, 28 paź 2017, 10:50

Wrzucam kilka pierwszych fotek z tegorocznego Mirosławca. W sumie to była dla mnie jedna z najlepszych imprez tego roku. Byłem tam już drugi rok z rzędu i muszę przyznać że nigdzie nie było takiej fajnej miejscówki dla prasy jak tam. Pozdrowienia dla całego towarzystwa!

Absolutnym zaskoczeniem był długi pokaz dynamiczny Mi-17 który w towarzystwie W-3 kilkukrotnie desantował i zbierał żołnierzy tuż sprzed naszego nosa. Nigdy nie widziałem żeby ktoś tak kręcił Hip-em, robił takie kosiaki i takie zwroty tuż przed ścianą lasu! Szacun dla pilotów i żołnierzy w środku trzymających się czegoś przy tych manewrach. :)

1.

Obrazek

2. Tu i uwdzie było trochę suchego trawska ....

Obrazek

3.

Obrazek

Fajnie i dynamicznie zprezentowała się para Su-22 robiąca wspólny start, kołowania i trzaskająca na zmianę low-passy, itp. Trochę słabiej niż zwykle wypadł malborski Mig-29 ale też było na co popatrzeć.

4.

Obrazek

5.

Obrazek

6.

Obrazek

7.

Obrazek

Było też trochę innych atrakcji, Kaman, wystrzeliwany 3 metry od nas bezpilotowiec, itp Jak siękiedyśogarnęto może dorzucę więcej fotek.

Wszystko strzelane Nikon D7200 + Sigma 150-600 Sport. Obróbka tradycyjna czyli przyciachane do rozmiaru.

Awatar użytkownika
uki
Administrator Forum
Posty: 1017
Rejestracja: środa, 08 mar 2006, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk,Trójmiasto,EPGD
Kontaktowanie:

Re: Miro 2017

Postautor: uki » sobota, 28 paź 2017, 17:46

Mega foty Mori. Wrzucaj proszę kolejne. Ja byłem w zeszłym roku i mega super wspominam imprezę.
Serdecznie Pozdrawiam
______________________________

Łukasz Marek (EPGD_Spotters)

Awatar użytkownika
Mori
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 03:23
Lokalizacja: EPMB
Kontaktowanie:

Re: Miro 2017

Postautor: Mori » niedziela, 29 paź 2017, 10:16

8. To jeszcze jedno Mig-osia bo na niego narzekałem

Obrazek

9. Hip naprawdę ostro schodził w dół pod takim kątem :)

Obrazek


Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość